GLASS & CERAMICS / Ceramics / Servisdelar 4391101
nr 439 1101
Servisdelar
Lenght: ()
ca 15 del, Rörstrand, Ostindia [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
300
SEK 550
Monday November 20 2006
at 17:14:50
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
Rörstrand